طرح آموزش رایگان هفته — ویژه کاربران اپلیکیشن فرادرس

فرادرس در این طرح، هر هفته یک آموزش را با ارائه کد تخفیف ۱۰۰ درصدی به صورت رایگان، در دسترس مخاطبین قرار می‌دهد.

این طرح، روز یکشنبه هر هفته اجرا می‌شود و یک آموزش به تا انتهای هفته رایگان خواهد شد.

بعد از دریافت آموزش رایگان شده، شما برای همیشه آن آموزش را در حساب کاربریتان خواهید داشت و حتی بعد از پایان طرح، امکان یادگیری برای شما فراهم است.

کد تخفیف ۱۰۰ درصدی این آموزش: FRPB46

آموزش ساخت رزومه با نرم افزار Publisher

اگر شما هم این روزها از افراد جویای کار باشید، حتما واژه رزومه (Resume) را زیاد شنیده اید. رزومه یا (CV (Curriculum Vitae، متنی است یک یا چند صفحه ای که در آن خلاصه ای از سوابق تحصیلی، مهارت ها و تجربیات کاری مطرح شده و پیش از فرایند مصاحبه، در اختیار کارفرمایان قرار داده می شود تا بتوانند ارزیابی اولیه ای از توانایی های شغلی و فردی افراد داشته باشند.

بنابراین، اولین قدم برای کسب فرصت شغلی مناسب، تهیه و ارسال یک رزومه دارای ساختار و محتوای مناسب است. یک رزومه خوب می تواند تاکیدی بر آغاز فرایند استخدام توسط کارفرما باشد و همچنین یک رزومه بد، موجب کنار گذاشته شدن افراد از ادامه فرایند استخدام شود.

سرفصل های این آموزش:

  • رزومه خوب و رزومه بد
  • انتخاب قالب و فرمت مناسب
  • نکات محتوایی و نگارشی مهم
  • تنظیم یک نمونه رزومه در نرم افزار پابلیشر (Publisher)

اگر در دریافت رایگان آموزش احتیاج به راهنمایی دارید، در انتهای صفحه، راهنمای دریافت رایگان آموزش[+] را مشاهده کنید.

🎁 برای دریافت رایگان این آموزش، فقط تا پایان روز جمعه، ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ فرصت دارید.​

اپلیکیشن فرادرس

دریافت اپلیکیشن فرادرس

اپلیکیشن آموزش آنلاین فرادرس در گوگل پلی و سیب اپ منتشر شد و هم‌اکنون، در دسترس عموم است. اپلیکیشن فرادرس با هدف تسهیل و تسریع دسترسی دانشجویان، دانش‌آموزان و کلیه علاقه‌مندان به یادگیری علم و مهارت به آموزش‌های ویدئویی با کیفیت در حوزه‌های گوناگون علمی و مهارتی، منتشر شده است.

👇 راهنمای دریافت رایگان آموزش از طریق اپلیکیشن فرادرس 👇

۱. بعد از نصب، وارد اپلیکیشن فرادرس شده و در محل نمایش بنرهای بالا، روی تصویر آموزش رایگان شده کلیک کنید.

 

۲. پس از ورود به صفحه آموزش، روی دکمه «افزودن به سبد» بزنید.

 
 
۳. حالا که آموزش به سبد سفارش شما اضافه شده است. سپس با زدن دکمه «پرداخت و شروع یادگیری» وارد صفحه سبد خرید خود شده و روی دکمه «ادامه و ثبت سفارش» بزنید.
 
 
 
۴. در صفحه پرداخت و در کادر «کد تخفیف»، کدFRPB46را وارد کرده و روی دکمه «اعمال کد تخفیف» کلیک کنید تا تخفیف صد درصدی اعمال شود.
 
 
 

۵. به این ترتیب مشاهده می‌کنید که مبلغ قابل پرداخت صفر شده است. روی دکمه «ثبت سفارش و شروع یادگیری» بزنید تا این آموزش به صورت رایگان در حساب کاربری شما ثبت شود.

۶. در پایان با زدن دکمه «شروع یادگیری» و یا وارد شدن به بخش «آموزش‌های من»، می‌توانید این آموزش را به صورت کاملاً رایگان مشاهده کنید.